המלצות על מיתוג עורכי דין

ראיה מיתוגית רחבה אשר תשרת אותי לאורך שנים

התקשרתי עם חגית על מנת למתג את משרד עורכי הדין שפתחתי. כבר בשיחת טלפון הראשונה שנערכה בנינו חגית הציגה מקצועיות וירידה לפרטים. חגית הציגה ראיה מיתוגית רחבה אשר תשרת אותי לאורך שנים ארוכות. תודה רבה!

עו``ד גלעד גלייטמן

התגובות מתפעלות

חוות הדעת וההמלצות הטובה ביותר הן התגובות המתפעלות של מי שמקבל את כרטיסי הביקור שלי... תודה רבה על הכל!

עו``ד אליה של``ם

התוצאות שהתקבלו, היו לא פחות ממדהימות

חגית אמיתי, מעצבת בחסד ונותנת שירות ברמה הגבוהה ביותר, באופן אישי, אדיב, מהיר, תוך מתן התייחסות לכל בקשה, שאלה או תיקונים שונים והכל היא עושה בחיוך וברוחב לב. אם בכך לא די, אזי שלאחר ההשקעה הרבה שלה במיתוג שעשתה עבור משרדי, התוצאות שהתקבלו, פרי עמלה של חגית, היו לא פחות ממדהימות, מעל ומעבר למצופה. מאחל גם לכם לזכות בשירותיה של חגית אמיתי.

עו``ד ליאור רז

מבחר העבודות ואיכות עיצוב

פניתי לחגית לאחר שאהבתי את מבחר העבודות ואת איכות העיצוב וגיליתי שמדובר במעצבת גרפית, מקסימה מקצועית , קשובה וסובלנית, שירות מעבר לכל הציפיות, עשיתי בחירה טובה!

עו``ד יריב בן שחר

מי שמחפש מיתוג מקצועי, איכותי, יצירתי ומדויק חגית זו הכתובת

מי שמחפש מיתוג מקצועי, איכותי, יצירתי ומדויק חגית זו הכתובת, נהניתי מאוד מהדרך ומהתוצאה, המחיר מצדיק בהחלט את העבודה וההשקעה של חגית!

עו``ד רוית

חבילת מיתוג עבורך עורך דין אינה מותרות כי אם מצרך בסיסי

חבילת מיתוג עבורך עורך דין אינה מותרות כי אם מצרך בסיסי עימו יכול עורך הדין לעסוק בתום מומחיותו ללא צורך לעסוק במעטפת ובכלי העבודה שבעזרתם מציג הוא את עצמו בפני לקוחותיו. עבודתה של חגית בבניית חבילת המיתוג הינה אישית ומתקדמת ומותאמת לכל אחד על פי צרכיו דבר שהופך את קבלת השירות למקצועי ומהיר.

עו``ד גלעד שרגא

תרגמת בצורה מופלאה את בקשותינו לכדי לוגו שמייצג במדויק את מה שקיווינו שייצג

חגית היקרה, התמזל מזלנו שבחיפושים אחר מעצבת גרפיקאית איכותית, הגענו אלייך. כבר בשיחתנו הראשונה עמך, היה ברור לנו שמדובר במעצבת גרפית עשירה בידע, ניסיון ויצירתיות אין קץ. לא פחות חשוב מכך, היית זמינה וקשובה לרצונותינו ותרגמת בצורה מופלאה את בקשותינו לכדי לוגו שמייצג במדויק את מה שקיווינו שייצג. אנחנו מברכת על החלטתנו לקחת את חבילת הפרימיום שהצעת, אין ספק שהמיתוג המקצועי שלך מקנה יתרון משמעותי.
תודה רבה על הכל!

עו``ד אילנית פדרו עו``ד איילת פדרו בר מימון (פדרו בר מימון עורכי דין)

המון ניסיון וידע בתחום

מדובר במעצבת מקצועית מאוד, בעלת ראש פתוח ועם המון ניסיון וידע בתחום. הכי חשוב- חגית בעלת גישה אדיבה ביותר, יעילה ביותר במהירות עבודתה ותמיד סבלנית וחייכנית תודה רבה על הכל!

עו``ד רונן מאיר

הפעם היה לי חשוב שיצא מושלם. ואכן כך יצא

פניתי אליך ללא היכרות ממש דרך שיטוט באינטרנט ומאוד אהבתי את מה שראיתי. היה לי לפני לוגו וכרטיסי ביקור שבלשון המעטה היו מזעזעים לכן הפעם היה לי חשוב שיצא מושלם. ואכן כך יצא. היית כל כך סבלנית אלי ענית לי לכל השאלות בטלפון ובמייל. עמדת בזמנים ממש כמו שהבטחת:) והבאת לי אקסטרה. לבסוף המיתוג יצא מושלם שזה דבר מאוד חשוב לנראות.

עו``ד נירית פליישמן

יודעת ללמוד ולקרוא את הבן אדם שמולה

חגית מוכשרת ומדהימה. יודעת ללמוד ולקרוא את הבן אדם שמולה ומה הוא רוצה לייצג, זאת גם אם מעולם לא פגשה בו פיזית, ויודעת לתרגם את כל זה לעיצוב והמיתוג של הלקוח. שירות אדיב, אמין ונעים. מחיר שווה את האיכות הבלתי מתפשרת.

עו``ד נופית נתנאלי

התאמה לצרכים, שירות יעיל, מקצועי ונעים

רעיונות מקוריים, התאמה לצרכים, שירות יעיל, מקצועי ונעים. גם לאחר חצי שנה שבניתי אתר פניתי והיית קשובה לעזור ולשלוח מה שצריך...את אלופה!!!

עו``ד מיטל אביקסיס