חבילת מיתוג לחברת הייטק, סטארט אפ

חבילת מיתוג לחברת סטארט אפ, הייטק – מיתוג מקצועי המאפשר לחברה לפרוץ לתודעת השוק ולהיות מוכן עם תוצרי שיווק ממותגים!

חבילת מיתוג לחברת סטארט אפ / חבילת מיתוג חברת הייטק אלו הן חבילות מיתוג הכוללות שירות וליווי עיצובי צמוד במהלך מיתוג החברה וגדילתה, כולל עיצוב תוצרי שיווק ומיתוג איכותיים ותדמיתיים

מיתוג לשווקים בחו”ל

מענה שיווקי גרפי מקיף

מיתוג לגיוס משקיעים

מה מחיר חבילת מיתוג חברת סטארט-אפ / היי-טק ?

זו שאלה מצוינת! מה שאתם כחברה ייחודית עם רעיון מעולה! צריכים לשאול זה: מה המחיר שאתםמוכן לשלם עבור מיתוג מקצועי, עבור עבודה מדויקת שתייצג את החברה באופן הכי יצירתי, עם מענה למסרים של החברה? מה המחיר כעסק שהיית מוכן להשקיע עבור שירות וליווי עיצובי צמוד? מה המחיר עבור ניירת ממותגת שתבדל ותשווק את שירותי ומוצרי החברה? 

במידה ואתם מוכנים לקחת את החברה שלכם כמה צעדים קדימה, להשקיע יותר ולקבל יותר, אתם מוזמן לפנות אליי להצעת מחירלעיצוב ו-מיתוג חברת הסטרטאפ / הייטק שלכם. 

דברו איתי… חגית 077-4420749

מה תהליך עיצוב לוגו לסטארט-אפ / חברת הייטק?

תהליך עיצוב לוגו לחברת סטארט-אפ/הייטק הוא תהליך מורכב, שבו יש מספר אבני דרך שאותם אנו מניחים,  אבן אחר אבן עד למיתוג הגרפי הייצוגי והמושלם!

תהליך העיצוב מורכב משלבי פיתוח שונים, החל מעיצוב וליטוש הלוגו שהוא המפתח לשאר המעטפת השיווקית והעיצובית, ועד להטמעת ולמידת השפה הגרפית החדשה ושזירתה בכל פריט שיווקי מכירתי קיים. 

פיתחתי שיטת מיתוג גרפי, עם גישה עיצובית חדשנית וליווי עיצובי אישי, אני יכולה להבטיח שאעשה את מיטב המאמצים ללוות את המיתוג שלכם עד לבניית תשתית עיצובית שיווקית לחברה.

רוצה לשמוע עוד על תהליך מיתוג חברת היי-טק?

דברו איתי… חגית 077-4420749

האם ניתן לשנות את חבילת המיתוג ל: סטארט אפ / חברת הייטק?

כן! חבילת מיתוג חבילת המיתוג לסטרטאפ / חברת הייטק היא חבילה שניתן להתאימה לצרכי החברה, ניתן לחלק חבילה זו ל – 2 חבילות נפרדות:

  1. חבילת מיתוג בסיסית לסטרטאפ הכוללת: 
  • עיצוב לוגו לחברת סטרטאפ / הייטק
  • עיצוב ניירת משרדית ממותג
  • עיצוב כרטיס ביקור דו”צ
  • עיצוב חתימה למייל
  • דף פרופיל ומידע על החברה
  • עיצוב פולדר עסקי ממותג
  • עיצוב מדבקה לרכב
  • עיצוב תבנית למצגת
  • עיצוב לפייסבוק

2. חבילת מיתוג יוקרתית ל סטארט אפ/ חברת היי-טק: הכוללת את הפריטים לעיל + עיצוב ובניית אתר לחברה.

 בניתי את חבילות המיתוג ל: סטארט אפ / חברת הייטק מתוך צורך קיים לפתרונות מרקום שיווקי חיצוני עם שירות יעיל, מהיר ולטווח ארוך, חבילות המיתוג יתנו לחברה שלכם מעטפת שיווק ותשתית מיתוגית גרפית, ברמה גבוה ומרשימה.

אתם מוזמנים לפנות אליי לייעוץ ושאלות נוספות ללא התחייבות.

חגית 077-4420749