חבילת מיתוג לעסק

חבילת מיתוג לעסק

מעוניינים בחבילת מיתוג לעסק? עיצוב לוגו ומיתוג גרפי לעסק שלך עם מראה מרהיב מקצועי ומשכנע שייתן לעסק שלך תדמית מרשימה, ייחודית ויצירתית מנצחת!

להגדיל חשיפה והכרה

להיות שונה וייחודי (כמוך!)

לשדר עוצמה ותדמית מרשימה

חבילת מיתוג לעסק- חבילת מיתוג בסיסית לעסק קטן /בינוני שתרשים את לקוחותיך ותגדיל את המכירות!

חבילת מיתוג לעסק- היא חבילת מיתוג בסיסית המיועדת לעסק מתחיל או לעסק קיים, חבילת מיתוג בסיסית נותנת לך מענה לטווח הארוך ומהווה בסיס לשאר המיתוג הגרפי בעסק שלך, חבילת עיצוב זו מיועדת לעסקים שמבינים את חשיבות המיתוג העסקי מקצועי (להבדיל מעיצוב חובבני).

עיצוב גרפי מקצועי שיודע לפנות לקהל שלך, להיות מותאם לטעם ולאופי שלך! חבילת עיצוב גרפי בסיסית זו איננה פשרה כי אם אבן דרך להצלחה שלך כעסק וכעצמאי. חבילת המיתוג לעסק כוללת: עיצוב לוגו מקצועי ועיצוב ניירת משרדית ושפה גרפית ברמה עיצובית גבוה ויוקרתית.

ל- חבילת מיתוג לעסק – עם מיתוג מקצועי יש את העוצמה לבדל את העסק שלך מהמתחרים הרבים ולהפוך אותם ללא רלוונטים!

מיתוג עסק הוא מהלך שדורש השקעה אך יחד עם זאת מאפשר לך להרשים לקוחות קיימים ופוטנצייאלים, מיתוג עסק הכולל עיצוב לוגו מקצועי ועיצוב ניירת משרדית נותנים לך את האפשרות להציג את עצמך ואת שירותך בפגישות, במפגשי נטוורקינג ועוד… 

חבילת מיתוג לעסק בסיסית – היא חבילה משתלמת ומושלמת שתתן לכם מענה לטווח ארוך, חבילת מיתוג כוללת עיצוב לוגו מקצועי לעסק חדש או קיים ועיצוב גרפי של ניירת משרדית מקיפה! 

מיתוג עסק חדש
חבילת מיתוג לעסק מכירות
מיתוג לעסק מרצה ומנחה
חבילת מיתוג לעסק
חבילת מיתוג לעסק - מיתוג יועץ עסקי
חבילת מיתוג לעסק
מיתוג עסק
חבילת עיצוב לשף
חבילת-מיתוג-לעסק

מה מחיר חבילת מיתוג לעסק?

זו שאלה מצוינת! מה שאתה כעצמאי ובעל עסק צריך לשאול זה: מה המחיר שאני מוכן לשלם עבור עיצוב מקצועי, עבור ליווי של מעצב צמוד? עבור לוגו שתהיה גאה בו ושישאר אתך שנים, עבור ניירת ממותגת שתבדל את העסק שלך? ובעיקר מה התדמית שאתה רוצה לשדר? תדמית זולה או תדמית יוקרתית…

במידה ואתה מוכן לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה, להשקיע יותר! ולקבל יותר, אתה מוזמן לפנות אליי להצעת מחיר לעיצוב לוגו לעסק ולקבל חבילת מיתוג מושלמת לעסק שלך.

דברו איתי… חגית 077-4420749

מה תהליך עיצוב לוגו ומיתוג לעסק?

תהליך עיצוב לוגו ומיתוג גרפי כולל תהליך ייחודי, שבו יש מספר אבני דרך שבאמצעותם אנו בונים בסוף התהליך, מיתוג גרפי שהוא אתה ובאופי שלך! כל עיצוב גרפי הוא שונה, כפי שלכל לקוח שלי יש אופי שונה.

התהליך מורכב ממספר שלבים אותם אני מפרטת בייעוץ הראשוני שלנו (ללא עלות)
פיתחתי שיטת עיצוב חדשה, עם ליווי עיצובי אישי, יד ביד אלווה את העסק שלך עד לבניית תשתית עיצובית יוקרתית עם עיצוב מרהיב.

בעל עסק, עצמאי רוצה לשמוע עוד? דברו איתי… חגית 077-4420749

הקמתי עסק חדש, חבילת מיתוג לעסק מתאימה לי?

עצמאי/ת יקר, ראשית המודעות שלך לחשיבות מיתוג מקצועי לעסק שלך הוא צעד חשוב בפני עצמו ושאפו! ולשאלתך, כן! חבילת מיתוג לעסק- חבילת מיתוג בסיסית מושלמת עבורך, חבילת מיתוג בסיסית זו נבנתה בדיוק בשביל עסק מתחיל או עסק עם וותק של שנתיים-שלוש שנים שלא התפנו למיתוג מקצועי ומבינים היום את החשיבות של עיצוב גרפי יוקרתי. ייחוד החבילה שהיא לא נותנת לכם ‘רק לוגו’ אלא מעטפת עיצובית ומגוון פתרונות שלמים ומקיפים לשיווק העסק שלך ברמה הכי גבוה שיש.

אשמח לשמוע ממך, ניתן לפנות אליי עכשיו בטופס למטה או  לפנות אליי לייעוץ ללא התחייבות בטלפון.

דבר איתי… חגית 077-4420749