חבילת עיצוב אתרים

חבילת עיצוב אתרים, מיתוג אתרים להגדלת חשיפה, נוכחות ומכירות!

חבילת עיצוב אתרים – מותאמת לרוב מצרכי הלקוח, החבילה מורכבת מעיצוב ע”י מעצב ובניית האתר ע”י מפתח.

ישנן 3 אפשרויות עקריות לעיצוב ובניית אתר אינטרנט:

1. אתר שיווקי להגדלת הפניות לעסק, ליצירת חשיפה עוצמתית ומתן מיתוג עם נוכחות לעסק שלך.

2. אתר תדמיתי – עיצוב אתר תדמיתי הנועד ליצירת רושם, לשם הפניית לקוחות ומתן מענה של תוכן ותדמית למשרד או לחברה. למעשה אתר תדמיתי הוא אתר שמיועד בעיקר ליצירת נוכחות ורושם.

3. אתר מכירתי – אתר חנות אונליין , זהו אתר חנות מקוונת שנועד להגדלת מכירות! למכירת מוצרים מתחומים שונים באתר שבו ניתן לבצע סליקה ורכישה תוך כדי מענה לרכישה באמצעות הסלולארי או הטאבלטים, כלומר אתר מותאם למסכים שונים, אתר רספונסיבי. 

פנו אלינו לפרטים נוספים, אנו מציעים את כל מגוון חבילות המיתוג לאתרים שמצוינות לעיל ונשמח לבנות ולעצב עבורכם אתר מנצח וייחודי! 

חבילות עיצוב אתרים

עיצוב ובניית אתרים
  •  עיצוב ובניית אתרי תדמית
  • עיצוב אתר שיווקי לעסק חדש
  • עיצוב ופיתוח אתרי חנות אונליין
  • עיצוב ובניית דפי נחיתה מכירתיים

חבילת עיצוב אתרים – עיצוב אתר תדמיתי מקצועי משווק את העסק ויוצר רושם בפני לקוחות פוטנצייאלים וקיימים!

יותר פניות ומכירות 

נוכחות מרשימה

הגדלת חשיפה

מה מחיר עיצוב אתר?

זו שאלה מצוינת! מחיר עיצוב ובניית אתר יכול לנוע בין 5,500 ש”ח – 25,000 ש”ח, זה מאוד תלוי בדרישות הלקוח והמטרה המקורית שלו לאתר. מה שאתה כבעל עסק/חברה ו/או ארגון צריך להבין לפני הכול זה: כמה שווה להשקיע בעסק שרוצה לצמוח, ליצור תדמית טובה יותר, לקבל יותר פניות ולהגדיל מכירות?

עליך להבין שעבור עבודת עיצוב ומיתוג בוטיק שתייצג את העסק שלך בצורה הכי יצירתית, ליווי אישי, שיפור תדמית יש מחיר והוא לא זול.

לכן שאל את עצמך האם אתה רוצה תדמית זולה או תדמית יוקרתית… אנו מבטיחים שנעשה את המקסימום שתוכל לקבל מיתוג אתר שייצג ויישקף את מטרותיך וחלומותיך.

במידה ואתה מוכן לקחת את העסק/חברה/ארגון שלך כמה צעדים קדימה, להשקיע יותר ולקבל יותר, אתה מוזמן לפנות אליי להצעת מחיר לעיצוב אתר ובניית אתר אינטרנט.

דברו איתי… חגית 077-4420749

מה כולל תהליך עיצוב אתר?

תהליך עיצוב אתר הוא תהליך המורכב ממספר אבני דרך עיקריים, ראשית שיחת היכרות, אפיון אתר והבנת מטרות האתר וצרכי הלקוח והדגשים החשובים, לאח מכן הצגת סקיצות ראשוניות לאתר ולאחר תיקונים, הגהות ודיוקים עיצוב האתר מועבר לפיתוח, כאשר בשלב הסופי הוא מועבר ללקוח להעלאת התכנים ועדכונם. 

פיתחתי שיטת עיצוב אתרים חדשה, עם ליווי עיצובי אישי, יד ביד אלווה אותך עד לבניית אתר מושלם לעסק שלך.

 לשמוע עוד על תהליך מיתוג עיצוב אתר? דבר איתי… חגית 077-4420749

ניסיתי לבנות אתר לבד והבנתי שזה לא עובד אפשר לפנות אליך?

בהחלט. פעמים רבות אני שומעת את המשפט הזה אצל לקוחות שניסו לבנות אתר מתבנית מוכנה או לבנות אתר חובבני שפשוט לא עובד להם ועבורם. הרבה בעלי עסקים לא מודעים לכוח העצום שיש לאתר שמעוצב ובנוי כהלכה, הנ”ל יכולים להזרים כמות לקוחות ופניות גדולה פי עשר ממה שיש להם היום אם זוהי אכן מטרתם.

בעיצוב אתר בוטיק אתה מקבל אתר שעונה לצרכיך, אנו יודעים לתת לך את הפתרונות הכי טובים, חדשניים ושיווקיים שיעזרו לך להגדיל תנועה, פניות ולחזק את תדמית העסק שלך.

אתה מוזמן לפנות אליי לייעוץ לעיצוב אתר ללא התחייבות.

דבר איתי… חגית 077-4420749