מיתוג אגודת הסטודנטים

הצצה למיתוג מחדש של פרויקט: מיתוג אגודת הסטודנטים הקריה האקדמית אונו

מיתוג אגודת הסטודנטים

מיתוג אגודת הסטודנטים הקריה האקדמית אונו

מיתוג אגודת הסטודנטים הקריה האקדמית אונו הינה דוגמה לחשיבות מיתוג עסקי לא רק של עסקים אלא מיתוג של גופים, ארגונים או מוסדות השכלה, החשיבות של מיתוג ארגון או מיתוג אגודה מהותי ממספר סיבות חשובות הנה שלוש נקודות עיקריות חשובות ביותר:

בכל מוסד מקצועי חשובה התדמית – הצורה שבה הארגון נתפס בפני קהל הלקוחות, המשקיעים או במקרה של אגודות במכללות- התדמית בפני הסטודנטים.

עיצוב גרפי ומיתוג מוסדות / ארגונים / אגודה בפרט עיצוב מקצועי חשוב מכיוון שיש בכוחו אפשרות ליצור ולהעביר מסרים כגון: רצינות, מקצועיות, חדשנות ועוד, כל ארגון ומסריו. שימו לב ככל שהעיצוב מקצועי יותר המיתוג משדר יותר את הערכים של הארגון בצורה חדה וברורה.

מיתוג גרפי מהווה ערוץ ישיר לתקשורת והעברת מסרים בין המוסד לקהל שלו ואכן אחד הדברים שהינחו אותנו בעיצוב ומיתוג לוגו לאגודת הסטודנטים הוא דווקא חידוש הלוגו הישן (עיצוב מחדש של הלוגו) עם דגש ליצירת תדמית חדשה, רעננה שמשרתת את המסרים הבאים אותם תוכלו לגלות בלוגו החדש של אגודת הסטודנטים הקריה האקדמית אונו:

  • רענון, חדשנות והתחלה חדשה ומודרנית
  • פנייה לקהלים שונים שקיימים באגודה
  • חיבור של המחלקות השונות באגודה יחד עם חיבור עם האקדמיה

כל אלו ועוד מתבטאים בצורניות, בצבעוניות ובטיפוגרפיה  של הלוגו, כחלק מהתהליך ל- חידוש הלוגו של האגודה ועיצוב מחדש דאגנו ליצירת תשתית חדשה ומעטפת עיצובית חדשה גם לפלטפורמות אחרות כמו עיצוב אתר לאגודת הסטודנטים של הקריה האקדמית אונו מתוך חשיבה הוליסטית ליצור תדמית חזקה ועוצמתית בתוך מערך תקשורתי כה חשוב בין הסטודנטים לאגודה, יצירת אתר רענן חדשני עם מערכת מתקדמת ועיצוב אתר פנימי וחיצוני.

אין ספק שנדרשה השקעה, מחשבה ותקציב גבוה אך התוצאות והיתרונות ברורים ואין ספק שהמסרים הועברו בצורה ברורה ויצרו תדמית חדשה ומדויקת לארגון.

מעוניינים בעיצוב מחדש לאגודה? מיתוג אגודת סטודנטים, מקצועי? פנו אליי להצעת מחיר וייעוץ בחינם ל: 077-4420749 או בטופס למטה. (חגית)

מיתוג אגודת הסטודנטים
מיתוג מכללה
עיצוב-אתר-לאגודת-סטודנטים-הקריה-האקדמית-אונו
מיתוג אגודת הסטודנטים
מיתוג-מכללה
עיצוב לוגו אגודת סטודנטים אונו

About the Author