מיתוג מעצבת פנים

מיתוג מעצבת פנים טלי גולדנבלט מעצבת פנים ותכנון אדריכלי עבור הלקוחה עוצבה חבילת מיתוג למעצבת פנים הכוללת: ✔ עיצוב לוגו למעצבת פנים, ✔ עיצוב כרטיס ביקור למעצבת פנים, ✔ עיצוב נייר לוגו ממותג, ✔ עיצוב חתימה למייל ממותגת, ✔ עיצוב תמונת קאבר לדף עסקי בפייסבוק. מיתוג מעצבת פנים טלי גולדנבלט בפרויקט הבא פנתה אליי למיתוג מעצבת פנים טלי גולדנבלט, מעצבת פנים ותכנון אדריכלי [...]

מיתוג מעצבת פנים

טלי גולדנבלט מעצבת פנים ותכנון אדריכלי עבור הלקוחה עוצבה חבילת מיתוג למעצבת פנים הכוללת:
✔ עיצוב לוגו למעצבת פנים, ✔ עיצוב כרטיס ביקור למעצבת פנים, ✔ עיצוב נייר לוגו ממותג, ✔ עיצוב חתימה למייל ממותגת, ✔ עיצוב תמונת קאבר לדף עסקי בפייסבוק.

עיצוב לוגו למעצבת פנים

מיתוג מעצבת פנים

טלי גולדנבלט

בפרויקט הבא פנתה אליי למיתוג מעצבת פנים טלי גולדנבלט, מעצבת פנים ותכנון אדריכלי שביקשה ליצור מיתוג חדש לעסק מתוך כוונה ברורה ליצור תדמית וקו ייחודי שיזוהה וישב בקו ישר מול אופיה.

בפרויקט מיתוג גדול כקטן אני תמיד כמעצבת גרפית מנסה להתחשב במספר אלמנטים שמכריעים את השפה הגרפית של הלקוח/ה, חלק מן האלמנטים הללו כוללים מחקר והבנה של קהל היעד של הלקוחות שפונים אלי.

בתפישתי חשוב שיראו במיתוג הגרפי את אופי בעל העסק, חשוב שיקראו את המסר שהמעצבת הפנים במקרה זה רצתה להעביר, חשוב בעיניי שיוכלו לקרוא בין השורות  את הלוגו ולהבין את הייחודיות של בעלת העסק שירגישו את הפנייה האישית, שיתחברו לצבעים המנוגדים שיוצרים עניין ותחושה רעננה.

טלי היא מעצבת פנים שמבצעת גם תכנון אדריכלי, באופיה היא אדם פרקטי והיא מביאה את זה לעבודה שלה אל מול לקוחות, חשוב לה לשנות את צורת החיים בבית ולשנות מהיסוד את הבית כך שיווצר חלל יפה שמתפקד ומשרת את הבית גם מבחינת נוחות וגם מבחינת פונקציונליות. 

הלקוחה שיתפה אותי לפני תחילת תהליך המיתוג ועיצוב הלוגו בקו העיצובי שאותה דמיינה ללוגו, היו לה מאפיינים ודגשים ברורים שעזרו למעשה לבנות בהמשך מיתוג מדויק עבורה.

לטלי היה חשוב שהשפה הגרפית תהיה קלאסית, כך שהעיצוב יישמר לאורך זמן, היה לה חשוב בויז’ן שלה שאצור איזשהו סימבול שילווה את השם, שיהיה ניקיון בעבודה ובאותיות ושהעיצוב יהיה פרקטי וקריא ושיהיה שילוב של צבעי טורקיז וירוק תפוח. 

ואכן כפי שעיניכם רואות הלוגו הנבחר לאחר ליטושים וחידודים הוא לוגו שעונה לחזון של הלקוחה, עם צבעוניות הרמונית, עם סמל שנלווה לכיתוב שיצרתי כמעין חתימה, מה שיוצר תחושה של קלאסיות וחיבור אישי, הקו מתחת יוצר את הבמה ומעין תחושה של חלל (חדר) שעליו בוצעו השינויים של מעצבת הפנים, מתחת לקו יש פירוט לתחומי עיסוק של המעצבת ושמה בעברית מה שהופך את הלוגו לברור לקהל שירצה בשירותיה של המעצבת פנים.

למעשה סיימנו תהליך מוצלח של מיתוג מעצבת פנים שבסופו הלקוחה יכולה לשווק בקלות את העסק שלה, יש לציין שהמחמאות של לקוחותיה לא אחרו לבוא על המיתוג והעיצוב הגרפי.

אם גם את/ה מעצב/ת פנים או אדריכל שמעוניין במיתוג העסק שלך, ביצירת שפה גרפית שמותאמת אישית למסר ולאופי שלך, פנו אליי עוד היום ואשמח להציע חבילת מיתוג למעצבי פנים שמושלמת עבורך!

התקשרו ל: 077-220749 או פנו אלי ב- מייל

עיצוב תדמית למעצבת פנים
בנית לוגו למעצבת פנים
עיצוב לוגו למעצבת פנים
מיתוג מעצבת פנים
עיצוב לפייסבוק למעצבת פנים

About the Author