מיתוג מרכז גישור

מיתוג מרכז גישור מבט מבפנים: מיתוג מרכז הגישור "סינרגיה" הרבה פעמים שואלים אותי על תהליך המיתוג והעיצוב שאני עושה לעסקים שונים, אז החלטתי לשתף אתכם הפעם במבט מבפנים על פרויקט שהגיע אליי לאחרונה עבור מיתוג מרכז הגישור "סינרגיה".  בתהליך מיתוג למרכז הגישור "סינרגיה" התחלנו מעיצוב לוגו למרכז. הלוגו החדש עבר תהפוכות ושינויים, כיוונונים ודיוקים. אישית, כמעצבת, [...]

מיתוג מרכז גישור

מיתוג מרכז גישור

מבט מבפנים: מיתוג מרכז הגישור “סינרגיה”

הרבה פעמים שואלים אותי על תהליך המיתוג והעיצוב שאני עושה לעסקים שונים, אז החלטתי לשתף אתכם הפעם במבט מבפנים על פרויקט שהגיע אליי לאחרונה עבור מיתוג מרכז הגישור “סינרגיה”. 

בתהליך מיתוג למרכז הגישור “סינרגיה” התחלנו מעיצוב לוגו למרכז. הלוגו החדש עבר תהפוכות ושינויים, כיוונונים ודיוקים. אישית, כמעצבת, זה היה לי מאוד מאתגר להפוך עסק חדש, במקרה הזה מרכז חדש, שלא הייתה לו שפה ברורה, כיוון או עיצוב גרפי מקצועי כלשהו – למותג על.

זה המקום להגיד שתהליך של מיתוג מרכז, או בכלל עסק, ממש לא חייב להיוולד כמותג בועט וזועק. מותג על יכול להיוולד גם מתוך שקט, בסבלנות ,בעבודה על ניואנסים מדויקים, בהבנה ובקליעה למטרות העסק והקהל שלו. אז בואו באמת נדבר קצת על התהליך עצמו.

פרויקט מיתוג מרכז גישור “סינרגיה”

שלב ראשון: אפיון והבנת המטרות העסקיות

מיתוג מרכז הגישור “סינרגיה” כלל עיצוב לוגו ומיתוג גרפי של ניירת משרדית. התהליך התחיל כשהלקוחה פנתה אליי לגבי מיתוג מרכז גישור חדש בשם “סינרגיה” וסיפרה לי שקהל היעד של המרכז הוא בעיקר תאים משפחתיים בהם בני המשפחה ו/או בני הזוג נקלעו לסכסוך. מטרת המרכז החדש הייתה להעביר מסר לקהל היעד שאפשר אחרת, כן, אפשר אחרת! מה זה אחרת? בבסיס תפיסת המרכז החדש אפשר לגשר, לדבר, להגיע לאנשים ולפתור קונפליקטים ובעיות על הצד הטוב ביותר.

כדי לעשות זאת, המרכז נותן פתרון כולל של טיפול זוגי או משפחתי ומבחר אנשי מקצוע מוסמכים, בהם פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מגשרים ומייעצים. כלומר, מדובר על מקום, בית או מרכז שמספק תהליך גישור ייחודי ומקיף.

שלב שני: מחזון לביצוע

כאשר ניגשתי לעבודה של מיתוג מרכז הגישור, היה לי ברור שאני צריכה לעצב לא רק את העסק אלא גם את אופי האנשים שמאחורי הקלעים – עו”ד יאיר ורוית – ולבטא זאת בלוגו ובשפה הגרפית המובילה. היה לי ברור שכדי לגעת בליבם של האנשים שרוצים להגיע למרכז הגישור סינרגיה, צריך להיזכר ולהזכיר להם מאיפה הכול התחיל, ולמעשה לדבר, פשוטו כמשמעו, על הסינרגיה – במובן של החיבור האישי והמשפחתי.

לאורך הפרויקט היה ציטוט שליווה אותנו: “במקום שיש בו רצון, ישנה דרך”, ולי היה נהיר וברור שהדרך של משפחה מתחילה מסיפור אהבה, חלומות משותפים ודרך השזורה באופטימיות – ולשם גם החלטתי לקחת את מיתוג מרכז הגישור ברמה הגרפית.

אז לקחתי את הכיוון העיצובי ובדיוק רב בניתי מיתוג שמזכיר את המקום בו היו אותם זוגות או בני משפחה בתחילת דרכם. כדי לעשות זאת, אספתי ערכים של חלומות, זיכרונות, תא משפחתי, בית חם, זוגיות, התחייבות לאהוב, ילדים ותקשורת.

מכאן המשכתי ויצרתי לוגו שמראה שגם אם הרבה דברים השתבשו בדרך – חשוב לזכור שהבית שלנו הוא תמיד המרכז, הלב, ובדיוק ככה, בשקט, נבנה לו מותג על, המותג של מרכז “סינרגיה” לגישור.

שלב שלישי: התוצרים ואישור הלקוח

כל תהליך של מיתוג מרכז כולל עיצוב גרפי מקצועי וכלים וויזואליים-שיווקיים עבור יציאה לדרך קסומה וחדשה. גם במקרה של מרכז “סינרגיה”, עם סיום העבודה נשלחו כלל החומרים השיווקיים והנה מה שהלקוחה המקסימה שלי עו”ד רוית אמרה על התהליך ועל התוצאה: “מי שמחפש מיתוג מקצועי, איכותי, יצירתי ומדויק חגית זו הכתובת. נהניתי מאוד מהדרך ומהתוצאה, ההשקעה מצדיקה בהחלט את העבודה וההשקעה של חגית”.

אז אם גם לך יש עסק קטן או בינוני ואתה מעוניין בעיצוב גרפי מקצועי שיהפוך אותו למותג על עוצמתי, איכותי וייחודי לך – אני מזמינה אותך לפנות אליי בטלפון 077-4420749 או בטופס כאן למטה.

חגית אמיתי,

מעצבת גרפית

עיצוב גרפי למרכז גישור
מיתוג עסקי למרכז גישור
עיצוב לוגו גישור
מיתוג מרכז
מיתוג מרכז גישור
עיצוב כרטיס ביקור למרכז
עיצוב לוגו למרכז גישור
עיצוב לוגו לעסק

About the Author