מיתוג עסקים – המסר הויזואלי לעסק שלך

מיתוג הוא התפיסה, הרעיונית והערכים של העסק שלכם, כלומר איך לקוחות פוטנציאלים חושבים ומרגישים כשהם רואים את המוצר או את השירות שלכם. בתחום העיסוק שלי, כמעצבת גרפית לעסקים, מיתוג עסקים הוא מיתוג גרפי ויזואלי, שממחיש בצורה המדויקת ביותר ללקוחות את המסר שאתם רוצים להעביר.

מיתוג עסקים

האם אפשר שהמיתוג העסקי יידבר את החזון של העסק? אני משוכנעת שכן – מיתוג נכון לוקח בחשבון את כל הפרמטרים שהם מהות העסק שלכם ומעביר אותם לממד הוויזואלי. תנו למיתוג לדבר במקומכם

מיתוג הוא התפיסה, הרעיונית והערכים של העסק שלכם, כלומר איך לקוחות פוטנציאלים חושבים ומרגישים כשהם רואים את המוצר או את השירות שלכם. בתחום העיסוק שלי, כמעצבת גרפית לעסקים, מיתוג עסקים הוא מיתוג גרפי ויזואלי, שממחיש בצורה המדויקת ביותר ללקוחות את המסר שאתם רוצים להעביר.

כ- מעצבת גרפית בצפון הארץ, יצא לי לעצב יותר ממאות מותגים חדשים, לוגואים, אתרים וחומרים שיווקיים גרפיים שהפכו עסקים בכל תחום שהוא למותג.

בעיצוב גרפי אין גבולות. כמעצבת גרפית עיצבתי חומרים גרפיים ללקוחות מ- קרית שמונה ועד אילת. המרחק לעולם לא היה מחסום להצלחת המיתוג והעיצוב עבור העסק. ומבחינתי זה שווה ערך למיתוג גרפי מוצלח – שמצליח לשבור מחסומי שפה, מרחק ומיקום.

מה חשוב שיהיה במיתוג עסק?

ב- מיתוג עסקים חשוב לשים לב למספר דברים, אך לפני הכול חשוב לבחור מעצב גרפי מוכשר, שיודע להפוך את המסר שלכם לתקשורתי ולברור לקהל שלכם..

אם למשל אתם עוסקים בנטורופתיה ומעוניינים לספר לקהל שלכם על שירות של רקיחת תרופות טבעיות – שם העסק והעיצוב הגרפי חייב להיות ברור ללקוח הפוטנציאלי שלכם.  המסר הזה יעבור דרך השפה הגרפית: הצבעים, הכיתוב, התמונות, הלוגו, הניירת והאתר. הכול חייב להיות פשוט וחכם, פשוט ויצירתי, פשוט ויוקרתי, פשוט וברור… מה שיגביר אצל הלקוחות את הרצון לפנות אליכם ולרכוש ממכם מוצרים או שירותים. באותו אופן יש להתאים את השפה הגרפית לכל תחום עיסוק. בגרפיקה לעסקים אין גבולות. מי שיודע לעצב לנטורופתית ידע לעצב עיצוב גרפי ליועצים, עיצוב גרפי לנדל”ן, למסעדות, לאדריכלות ועיצוב פנים או למשרדים של עורכי דין. הכללים הם כללי עיצוב, שניתן ליישמם בכל תחום עיסוק.

עיצוב לוגו למארגן אירועי בוטיק
לוגו לנטורפתית

עיצוב גרפי לעסקים איך זה עובד?

כפי שציינתי בעיצוב גרפי לעסקים ישנם כללי עיצוב וכללי אסטרטגיה, שניתן להתאימם לפי צרכי הלקוח. היכולת שלי כמעצבת גרפית לעצב לתחום העיסוק שלך ולעצב עיצוב גרפי בהתאמה אישית הוא באמצעות הפעולות הבאות:

 • הכרת הלקוח – עסקים הם עסקים, אבל מאחורי כל עסק יש אדם עם חזון וחלום. לי חשוב להכיר את החלום שלך.
 • הכרת מטרות העסק –חשוב לי לאפיין יחד עם הלקוח את הצרכים של העסק. החל מהיכרות עם השירותים העיקריים של העסק ועד הכרת קהל היעד שלו.
 • שיטה בדוקה – כמעצבת גרפית שמיתגה מאות עסקים יש לי שיטה בדוקה שבה צעד אחר צעד אני מלווה את העסק עד למיתוג המושלם עבורו.

מה נדרש לך – מיתוג עסק קטן, מיתוג עסק בינוני או אולי מיתוג חברה?

מבחינתי כל עסק הוא עסק עם פוטנציאל להיות עסק גדול ומוצלח. כולנו מתחילים מאותה נקודה. החשיבות במיתוג עסק קטן היא לדעת מה התקציב שמוכן בעל העסק להשקיע כדי להפוך לעסק פעיל עם עבודה שוטפת. במיתוג עסק בינוני או חברה החשיבות היא להכיר את המטרות של העסק ולדעת להתאים את המיתוג לנקודה שבה העסק נמצא, ולקחת אותו לנקודה הבאה – שאליה החברה או העסק מכוונים.

מיתוג עסקים לפני ואחרי

בעל עסק יפנה למעצב גרפי בשני מצבים, ולכל אחד מהם יותאם מיתוג העסק באופן שונה:

 1. כאשר נפתח עסק חדש – מטרת המיתוג הגרפי היא יצירת מותג ותדמית ויזואלית שתסביר לקהל על העסק ועל עיסוקו.
 2. בתקופה שנעה בין שנה ועד שלוש שנים מפתיחת העסק – מטרת המיתוג היא חיזוק וחידוש התדמית, מיקוד וריענון המיתוג לעסק על ידי לוגו חדש ומיתוג מקצועי לחומרים השיווקיים. 

לא פעם קורה שלקוחות פונים אליי לאחר שהתפשרו וביצעו מיתוג גרפי ולוגו חובבני בתחילת דרכם, ולאחר שהם מבינים את החשיבות של המראה הוויזואלי באמצעות לוגו חדש עם צבעוניות נכונה, ובאמצעות חומרים שיווקיים משכנעים ומרשימים.

בכל פעם מחדש הלקוחות, שפונים אליי למיתוג מחדש, מופתעים מעוצמת התגובות החיוביות של הלקוחות הקיימים ומפניות של לקוחות חדשים, שפתאום מתייחסים אליהם ברצינות רבה יותר מאשר בעבר.

מיתוג בפייסבוק
מיתוג עסקים
מיתוג-תעשיית-עץ ישראפלט
מיתוג משרד עורכת דין בירושלים

חבילות מיתוג לעסקים

מיתוג עסק קטן דורש חבילת מיתוג בסיסית, ומיתוג עסק בינוני או חברה דורשים חבילת מיתוג כוללת ומתקדמת. בכל חבילת מיתוג מתחילים בעיצוב לוגו ושפה גרפית ומשם צומחים הלאה לשאר פריטי המיתוג והעיצוב הגרפי.

חבילת מיתוג בסיסית כוללת:

 • עיצוב לוגו לעסק
 • חבילת לוגו הכוללת את כל קבצי הלוגו באיכות לדפוס ולאינטרנט
 • עיצוב ניירת משרדית לעסק, כולל עיצוב תבנית בוורד
 • עיצוב כרטיס ביקור ממותג
 • עיצוב מעטפה ממותגת
 • עיצוב חתימה למייל

חבילת מיתוג כוללת ומתקדמת:

 • עיצוב לוגו לעסק
 • חבילת לוגו הכוללת את כל קבצי הלוגו באיכות לדפוס ולאינטרנט
 • עיצוב ניירת משרדית לעסק, כולל עיצוב תבנית בוורד
 • עיצוב כרטיס ביקור ממותג
 • עיצוב מעטפה ממותגת
 • עיצוב חתימה למייל
 • עיצוב פולדר / ברושור
 • עיצוב אתר ו- בניית אתר אינטרנט – להשלמת המיתוג והחשיפה, ולהגדלת השיווק והמכירות.

אז מה השלב הבא במיתוג עסקים?

מניסיוני, הכי חשוב להגיע מוכנים ונכונים להשקיע זמן ותקציב מכובד למיתוג העסק. זה ללא ספק משתלם בסופו של דבר. התהליך יגדיל את החשיפה, יקל עליכם בתהליך השיווק, יצור תהודה גדולה יותר ורושם רב בפני הלקוחות… והכי חשוב יחזיר לכם את ההשקעה ואת הגאווה בעסק ובממותג שלכם.

פנו אליי עכשיו להצעת מחיר למיתוג עסק: חייגו אליי – חגית 077-4420749 או פנו אליי במייל פה


About the Author