עיצוב לוגו מקצועי

עיצוב לוגו מקצועי – מאמר זה עוסק: בחשיבות של לוגו מקצועי לעסק שלך, אם זה עסק קטן או בינוני יש חשיבות גבוה לעיצוב לוגו לעסק,כמו כן כיצד אנו יודעים שיש לנו לוגו מקצועי, ומה עלינו לבדוק לפני שאנו בוחרים מעצב גרפי לעיצוב הלוגו של העסק שלנו

עיצוב לוגו מקצועי לעסק: 6 כללים ללוגו מוצלח

היום, עם התחרות הגוברת כמעט בכל תחום עיסוק, יש חשיבות גבוהה למיקוד עסקי שמתבטא גם במיתוג גרפי ברור, המעיד על אופיו של העסק והערכים המבדלים שלו. התחרות ללא ספק מאלצת אותנו לחשוב אחרת, יצירתי יותר, בכל הפעילות השיווקית שלנו ובמיוחד בביסוס התדמית הוויזואלית. עיצוב לוגו לעסק – לוגו מקצועי, הוא המפתח לביטוי היצירתיות הזו וביסוס השפה הגרפית שתהפוך את העסק למותג. הלוגו ילווה אתכם בכל אמצעי השיווק והפרסום שתבחרו, ויהפוך למוכּר ומזוהה עם העסק, המוצר או השירות שלכם. אז איך יוצרים עיצוב לוגו מקצועי לעסק ומה מאפיין לוגו מוצלח? טוב ששאלתם.

בחירת סטודיו עבור עיצוב לוגו מקצועי לעסק

כאמור, בסוף התהליך של עיצוב לוגו מקצועי לעסק, אנחנו רוצים לקבל אלמנט שנוכל להטמיע באתר, בבאנרים, בפולדר, בעלון ובעצם בכל חומרי השיווק והתדמית שלנו. לכן, חשוב מאוד שלא להתפשר ולעשות עיצוב לוגו מקצועי לעסק בסטודיו או חברת מיתוג בעלי ניסיון. מלבד לכימיה ביניכם לבין נותן השירות (ולאינטואיציה ותחושה אישית יש חשיבות גבוהה), במישור הפרקטי עלינו לוודא שנותן השירות עומד ב- 4 פרמטרים מרכזיים לפני שאנחנו בוחרים לעבוד איתו:
1. תיק עבודות עשיר – תיק העבודות מעיד לא רק על הניסיון של נותן השירות, אלא גם על השפה האישית שמייחדת אותו ולצידה היכולת שלו להתאים את העיצוב לכל לקוח ולקוח.
2. עיצוב אישי – ודאו שתקבלו עיצוב לוגו מקצועי בהתאמה אישית מלאה, ולא עיצוב גנרי או שבלוני
3. תהליך אפיון ומיתוג מסודר – ודאו שתהליך העבודה מובנה וברור, הן כדי שתדעו למה לצפות והן כדי שלכל אורכו יהיה לכם ברור לאן ואיך הולכים למתג את העסק שלכם
4. מענה גרפי מקיף – המיתוג ובמרכזו הלוגו, ילווה אתכם לתקופה ארוכה של פעילות וייתכן מאוד שתרצו לייצר חומרים נוספים בעתיד באותה השפה. לכן, כדאי לוודא שהסטודיו מציע לכם מגוון פתרונות גרפיים ויכול לספק לכם מענה מלא לכל הצרכים הרלוונטיים.

עיצוב לוגו מקצועי משרד עורכי דין
עיצוב לוגו מקצועי לעסקים מתחומים שונים, בדוגמה זו עבור: משרד עורכי דין

6 מאפיינים ללוגו מוצלח

אז בחרתם סטודיו מקצועי לעיצוב לוגו, אבל איך תדעו להעריך אם הוא עושה עבודה טובה? ובכן, לוגו מוצלח הוא לוגו שעומד בכל אחד משבעת הכללים או המאפיינים הבאים:
1. הוא ברור – לוגו ממנו כל לקוח יוכל להבין בקלות באיזה תחום פועל העסק ואילו שירותים/מוצרים הוא מציע.
2. ייחודי/ יצירתי – עיצוב לוגו מקצועי לעסק הוא הזדמנות מעולה לצאת מהקופסא ומהגבולות התבניתיות המוכרות, ולהביא לידי ביטוי את הטעם האישי והמאפיינים הייחודיים לכם, אלו שלאחרים יהיה קשה לחקות.
3. ממוקד – לוגו שמעביר את המסרים העיקריים בצורה ממוקדת ולא מעמיס מידע מיותר על הלקוח. בתהליך של עיצוב לוגו מקצועי לעסק, עושים זאת על ידי בחירת הצבעוניות, הצורניות והטיפוגרפיה המתאימות ביותר למסרים הנבחרים.
4. פשוט וקולע – בהמשך לסעיף הקודם, ככל שהלוגו פשוט יותר, כך ללקוח קל יותר ל’קרוא’ או לתרגם אותו. לכן, בין אם מדובר על עיצוב לוגו בפרט, או על עיצוב גרפי ותחומים ויזואליים אחרים בכלל, הפשטות מנצחת ומוכיחה את עצמה.
5. מעורר רגש – עיצוב לוגו מקצועי לעסק, הוא תהליך שמבוסס על האופן שבו אנשים משייכים היבטים ויזואליים שונים (צבע, צורה וכו’) לחוויות ורגשות אישיים. הרי בסופו של דבר, זה מה שאנו באמת רוצים. אווירה שמייצרת הזדהות בין המותג ללקוח ומעירה רגשות חיוביים ורלוונטיים, שיהוו פתח להעברת סט החוויות, המסרים והתחושות שאנחנו שואפים להעביר בהמשך.
6. רלוונטי וייצוגי – לצד כל האמור עד כה, יש כמובן חשיבות גבוהה לעיצוב לוגו מייצג וייצוגי, כזה המתאים לתחום העיסוק שלנו ומייצג אותו בצורה הנכונה והמתאימה ביותר. למעשה, הכול בלוגו צריך לומר “העסק שלי עוסק או נותן פתרונות בתחום X”, בכלל זה הצבעים, הטקסט, הצורה, החיבור, הניגודיות וכו’. לכן, חשוב מאוד לבחור שירותי עיצוב לוגו מקצועי לעסק, בסטודיו שיודע לתת מענה ממוקד לצרכים הייחודיים של תחום העיסוק והזירה בה העסק שלכם פועל.

 עיצוב לוגו מקצועי -סיכום

אם לסכם, לוגו טוב, הוא לוגו ברור, שמשפיע, יוצר הזדהות עם הלקוחות, מעביר את הרושם הנכון ומייצר סקרנות – פעולות שיחדיו מניעות את הלקוח לפנות אל העסק. אנחנו בסטודיו Grafficted‏ עם חבילות מיתוג של my branding-kit משקיעים את מירב המאמץ בדיוק בזה, כי לנו אכפת. כן, אכפת לנו שתצליחו! אכפת לנו שתקבלו עיצוב ברמה גבוהה וממדרגה ראשונה, חשוב לנו שיוכלו לזהות את הלוגו והעסק שלכם גם אם הוא עומד על אותו המדף לצד המתחרים, והכי חשוב לנו – שבסוף התהליך של עיצוב לוגו מקצועי לעסק שלכם, תהיו מרוצים. שתוכלו להתחבר אליו, להיות גאים במותג שלכם, לקדם ללא מעצורים את העסק ושיהיו לכם את כל האמצעים הוויזואליים לעשות זאת.

עיצוב לוג מקצועי למשרד עורכת דין נומי הררי - משרד עורכי דין
עיצוב לוגו מקצועי למשרד עורכת דין נומי הררי – משרד עורכי דין

לפרטים נוספים על עיצוב לוגו מקצועי לעסק ועוד מגוון שירותי עיצוב בהתאמה אישית
צרו איתנו קשר עוד היום: 077-4420749


About the Author