המלצות על מיתוג עורכי דין

ראיה מיתוגית רחבה אשר תשרת אותי לאורך שנים

התקשרתי עם חגית על מנת למתג את משרד עורכי הדין שפתחתי. כבר בשיחת טלפון הראשונה שנערכה בנינו חגית הציגה מקצועיות וירידה לפרטים. חגית הציגה ראיה מיתוגית רחבה אשר תשרת אותי לאורך שנים ארוכות. תודה רבה!

עו``ד גלעד גלייטמן

התגובות מתפעלות

חוות הדעת וההמלצות הטובה ביותר הן התגובות המתפעלות של מי שמקבל את כרטיסי הביקור שלי... תודה רבה על הכל!

עו``ד אליה של``ם

התוצאות שהתקבלו, היו לא פחות ממדהימות

חגית אמיתי, מעצבת בחסד ונותנת שירות ברמה הגבוהה ביותר, באופן אישי, אדיב, מהיר, תוך מתן התייחסות לכל בקשה, שאלה או תיקונים שונים והכל היא עושה בחיוך וברוחב לב. אם בכך לא די, אזי שלאחר ההשקעה הרבה שלה במיתוג שעשתה עבור משרדי, התוצאות שהתקבלו, פרי עמלה של חגית, היו לא פחות ממדהימות, מעל ומעבר למצופה. מאחל גם לכם לזכות בשירותיה של חגית אמיתי.

עו``ד ליאור רז

מבחר העבודות ואיכות עיצוב

פניתי לחגית לאחר שאהבתי את מבחר העבודות ואת איכות העיצוב וגיליתי שמדובר במעצבת גרפית, מקסימה מקצועית , קשובה וסובלנית, שירות מעבר לכל הציפיות, עשיתי בחירה טובה!

עו``ד יריב בן שחר

מי שמחפש מיתוג מקצועי, איכותי, יצירתי ומדויק חגית זו הכתובת

מי שמחפש מיתוג מקצועי, איכותי, יצירתי ומדויק חגית זו הכתובת, נהניתי מאוד מהדרך ומהתוצאה, המחיר מצדיק בהחלט את העבודה וההשקעה של חגית!

עו``ד רוית

חבילת מיתוג עבורך עורך דין אינה מותרות כי אם מצרך בסיסי

חבילת מיתוג עבורך עורך דין אינה מותרות כי אם מצרך בסיסי עימו יכול עורך הדין לעסוק בתום מומחיותו ללא צורך לעסוק במעטפת ובכלי העבודה שבעזרתם מציג הוא את עצמו בפני לקוחותיו. עבודתה של חגית בבניית חבילת המיתוג הינה אישית ומתקדמת ומותאמת לכל אחד על פי צרכיו דבר שהופך את קבלת השירות למקצועי ומהיר.

עו``ד גלעד שרגא

היא יצרה לי מיתוג מוצלח, מיוחד ויפה, והכי חשוב מיתוג ``שמדבר אותי``

לאחר סקירה ארוכה של נותני שירות למיתוג באינטרנט בחרתי בשלושה מעצבים שתיק העבודות שלהם מצא חן בעיניי. עכשיו עמדה בפני משימה קשה מאוד – לבחור את המעצב או המעצבת שאמסור בידיהם את מיתוג העסק שלי.

עם חגית אפשר לדבר על הכול. היה בינינו חיבור מהשיחה הראשונה. איך ידעתי שהיא באמת מקשיבה לי?
כי היא נתנה לי תשובות מדויקות לכל אחת מהשאלות שלי. בהסברים שלה לא היה נסתר, לא היה הסבר מטושטש, ומהר מאוד הבנתי אותה, והיא הבינה אותי.

בפעם הראשונה הרגשתי שאני יכולה למסור את מיתוג העסק שלי לידיים של מישהי אחרת, והאמנתי שהיא תייצר את המוצר שאני שואפת להגיע אליו.

חגית מקצועית מאוד, הבינה כבר מההתחלה את הכיוון העיצובי שלי. יותר מזה, לפעמים היא הבינה אותי יותר מאשר אני הבנתי את עצמי . במקומות שבהם התלבטתי בתהליך היא ידעה כיצד להציג לי את שני הצדדים באור שונה, ועזרה לי לקבל החלטות מושכלות. לתהליך המיתוג נדרש זמן, אבל לכל אורכו גילתה חגית סבלנות רבה, עד שהגענו לתוצאה ששתינו היינו מרוצות ממנו.

שואלים אותי למה הייתי מרוצה מהעבודה של חגית, ויש לזה אלף סיבות, ולא מעט מהן כבר ציינתי. אבל לכל אלה אני יכולה להוסיף שזה גם מכיוון שחגית לא עיגלה פינות ולא התפשרה על פחות מתוצאה סופית מצוינת.

היא יצרה לי מיתוג מוצלח, מיוחד ויפה, והכי חשוב מיתוג ``שמדבר אותי``, עד כדי כך, שכשאנשים רואים אותו הם מיד מגיבים: ``וואו, זה בדיוק את!``

מעבר לעבודה ולמיתוג זכיתי בחברה שמחוברת לתפיסת העולם ולערכים שלי. הערך המוסף שלי מחגית היה רב. למדתי ממנה דברים, כמו; ניהול זמן, יחסים בין נותן שירות לבין הלקוח, דרכים להתמודדות עם בעיות וסוגיות שונות שעולות בעבודה עם אנשים ועוד.

אני מרגישה צורך היום להעביר את זה הלאה… כי משהו טוב שקרה לי בחיים, יכול לקרות גם בחיים
של אחרים. תודה רבה חגית יקרה!

עורכת דין ורה קירשטיין

תרגמת בצורה מופלאה את בקשותינו לכדי לוגו שמייצג במדויק את מה שקיווינו שייצג

חגית היקרה, התמזל מזלנו שבחיפושים אחר מעצבת גרפיקאית איכותית, הגענו אלייך. כבר בשיחתנו הראשונה עמך, היה ברור לנו שמדובר במעצבת גרפית עשירה בידע, ניסיון ויצירתיות אין קץ. לא פחות חשוב מכך, היית זמינה וקשובה לרצונותינו ותרגמת בצורה מופלאה את בקשותינו לכדי לוגו שמייצג במדויק את מה שקיווינו שייצג. אנחנו מברכת על החלטתנו לקחת את חבילת הפרימיום שהצעת, אין ספק שהמיתוג המקצועי שלך מקנה יתרון משמעותי.
תודה רבה על הכל!

פדרו בר מימון עורכי דין

המון ניסיון וידע בתחום

מדובר במעצבת מקצועית מאוד, בעלת ראש פתוח ועם המון ניסיון וידע בתחום. הכי חשוב- חגית בעלת גישה אדיבה ביותר, יעילה ביותר במהירות עבודתה ותמיד סבלנית וחייכנית תודה רבה על הכל!

עו``ד רונן מאיר

נדירים אנשי מקצוע ברמה כמו שלך ובוודאי ביכולת הבנה והתמצאות

חגית אמיתי היקרה שלום!
אין לי מילים לתאר את שביעות רצוני מעבודת המיתוג שנעשתה לי על ידך.
את מקצוענית, נדירה בתחומך ובהחלט ראויה לכל מחמאה בעניין העבודה היסודית המקיפה ומתן השירות לאורך כל הדרך.
לא בכדי אמרתי לך כי אגיש נגדך תביעה!!! השקעתי בריצוף, במחיצות, בריהוט אלפי שקלים אולם בהשקעה קטנה (יחסית) זכיתי ל ``הצגת ההצגות``.
השילוט מדהים, הלוגו המעוצב, ההבנה (גם אם היה קשה בהתחלה) וההובלה לאורך כל הדרך הביאה אותי הלקוח למקסימום של תוצר שהוא בסוף משקף יותר מכל את מי ומה שרצוני היה לשדר בפועל.
אני מודה לך מקרב לב ומאחל לך הצלחה רבה בכל אשר תעשי.
נדירים אנשי מקצוע ברמה כמו שלך ובוודאי ביכולת הבנה והתמצאות דוגמת העבודות שנעשו על ידך למשרדי.
בתודה מראש בידידות רבה ובהצלחה רבה בכל מעשה ידייך!

הראל דהן, עו``ד

הפעם היה לי חשוב שיצא מושלם. ואכן כך יצא

פניתי אליך ללא היכרות ממש דרך שיטוט באינטרנט ומאוד אהבתי את מה שראיתי. היה לי לפני לוגו וכרטיסי ביקור שבלשון המעטה היו מזעזעים לכן הפעם היה לי חשוב שיצא מושלם. ואכן כך יצא. היית כל כך סבלנית אלי ענית לי לכל השאלות בטלפון ובמייל. עמדת בזמנים ממש כמו שהבטחת:) והבאת לי אקסטרה. לבסוף המיתוג יצא מושלם שזה דבר מאוד חשוב לנראות.

עו``ד נירית פליישמן

יודעת ללמוד ולקרוא את הבן אדם שמולה

חגית מוכשרת ומדהימה. יודעת ללמוד ולקרוא את הבן אדם שמולה ומה הוא רוצה לייצג, זאת גם אם מעולם לא פגשה בו פיזית, ויודעת לתרגם את כל זה לעיצוב והמיתוג של הלקוח. שירות אדיב, אמין ונעים. מחיר שווה את האיכות הבלתי מתפשרת.

עו``ד נופית נתנאלי

התאמה לצרכים, שירות יעיל, מקצועי ונעים

רעיונות מקוריים, התאמה לצרכים, שירות יעיל, מקצועי ונעים. גם לאחר חצי שנה שבניתי אתר פניתי והיית קשובה לעזור ולשלוח מה שצריך...את אלופה!!!

עו``ד מיטל אביקסיס