עיצוב לוגו לעורך דין

עיצוב לוגו לעורך דין

עיצוב לוגו לעורך דין הוא אחד מאבני היסוד של מיתוג משרד מוצלח 

לוגו לעורך דין ומיתוג למשרדכם הם אמצעי ליצירת תדמית מובילה! ליצירת רושם, חוויה ומותג אחיד ועקבי שזוכרים ומזהים אותו.
אנו מומחים בעיצוב לוגו למשרד עורכי דין ומיתוג גרפי. מיתגנו למעלה מ – 100 משרדים ואנו נשמח לעצב גם עבורך ולהציע לך חבילת מיתוג מתאימה.
פנה אלינו וקבל הצעת מחיר ללא התחייבות לעיצוב לוגו לעורך דין, לוגו יוקרתי, לוגו סולידי, לוגו שהוא אתה!

פנו ל: 077-4420749

עיצוב לוגו לעורך דין למיתוג המשרד כיוקרתי

עיצוב לוגו לעורך דין  הוא כלי שיווקי חשוב, במידה ולמשרד שלך אין עדיין לוגו או שהלוגו שלך זקוק לעיצוב מחדש פנה אלינו ל מיתוג משרד עורך דין סולידי אך יחד עם זאת יצירתי ומרשים. 

עיצוב לוגו לעורך דין הוא למעשה העוגן והמפתח למעטפת מיתוגית שמקנה לך תדמית ומעמד בפני המתחרים, לוגו ומיתוג לעורך דין יכול ליצור רושם ולשים אותך על המפה כמוביל בתחומך.

עיצוב לוגו לעורך דין משכנע ויוצר אמינות בפני הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים, כשיש לך לוגו לעורך דין מעוצב ברמה גבוה יש לך יותר בטחון, יותר גאווה למותג שלך ולמה שהוא מייצג עבורך, קל לך יותר לשכנע לקוחות לעבוד מולך.

לוגו הוא למעשה אבן היסוד של מיתוג מוצלח, עם לוגו לעו”ד מוצלח אפשר לפתח שפה גרפית לניירת המשרדית, לתוצרים השיווקיים של המשרד, למודעה בעיתון או לעיצוב הפוסטים בפייסבוק ועוד…

פנו אלינו ותזכו לתהליך מיתוג מקצועי (להבדיל מעיצוב לוגו פשוט, או זול ב5$ ב fiverr), תוכלו לבחור נכון ולמתג את המשרד שלכם באמצעות מקצוענים. יש לנו מבחר חבילות מיתוג לעורכי דין שמותאמות לצורך מדויק של העבודה השוטפת של כל משרד. הצטרפו למאות עסקים שמשווקים את המשרד שלהם באמצעות המיתוג ועם עיצוב גרפי לעורכי דין שעיצבנו להם מיתוג מכובד, סולידי ויצירתי. 

משרדי עורכי דין בוחרים בנו כי:

 • מאות עורכי דין מרוצים

  יותר מ 10 שנות ניסיון, ומאות עו”ד ולקוחות שעברו ליווי אישי ומיתוג ייחודי למשרד החדש או הקיים שלהם.

 • שיטת מיתוג לעורכי דין ייחודית

  אפיון המשרד שלכם והתאמת המיתוג ללקוח בראש מעייננו אנו נדאג ליצור מיתוג לעו”ד בהתאמה אישית לך ולאופי שלך! בתהליך מיתוג עורכי דין ייחודי שפיתחנו, יחד עם התחשבות בכללי עיצוב והקפדה על החוקיות הנדרשת.

 • ליווי עיצובי אישי ויחס חם

  יחס אישי זה המוטו שלנו, נעבוד יחד 1:1, הסטודיו שלנו הוא סטודיו בוטיק יחד צעד אחר צעד ונלווה את המשרד שלך בשירות עיצובי לאורך כל הדרך צפה בהמלצות על מיתוג עו”ד.

 • מיתוג ויזואלי מוצלח = יותר שיווק

  חד משמעית המסר שאתם מעבירים במילים ובפרט בוויזואליות משפיעים על הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, אתר ממותג, פולדר עסקי, לוגו לעו”ד וניירת משרדית מעוצבים, יהוו חלק ממערך המניעים והסיבות ל- למה הלקוח יפנה דווקא אליך ולא למתחרה שלך! לעיצוב יש כוח לשווק את המשרד שלך בקלות.

חלק מ- דוגמאות של עיצוב לוגו לעורך דין שעיצבנו לעו”ד בסטודיו:

לוגו-למשרד-עורכי-דין
עיצוב לוגו לעורך דין
עיצוב לוגו לעורך דין
עיצוב לוגו לעורך דין
עיצוב לוגו לעורך דין
עיצוב לוגו עורך דין
עיצוב לוגו למשרד עורכי דין
עיצוב לוגו לעורך דין ומגשר
מיתוג משרד עורכי דין
לוגו משרד עורכי דין
לוגו משרד עורכי דין וגישור
לוגו עורכי דין
עיצוב לוגו לעורך דין
מיתוג עורכי דין
עיצוב לוגו למשרד עורכי דין נדלר אלישר
עיצוב לוגו משרד עורכי דין נדלן
לוגו משרד עורכי דין לאנה אלנר
עיצוב לוגו עורכת דין
לוגו למשרד עורכי דין רוית מוחבר
עיצוב לוגו משרד עורכי דין
עיצוב לוגו נוטריון ועורך דין
לוגו משרד עורכי דין
לוגו למשרד עו"ד
לוגו לעו"ד
לוגו לעורכי דין
לוגו למשרד עורכי דין רבה משעניה ושות'
לוגו לנוטריון
לוגו לעורך דין
לוגו למשרד עורכי דין אמנון בורנצווייג
לוגו לנוטריון
עיצוב לוגו משרד עורכי דין עידו גרינפילד
לוגו למשרד עורכי דין שוהם ושות'
עיצוב לוגו למשרד עורך דין
עיצוב לוגו משרד עורכי דין לוינסון
לוגו לנוטריון
עיצוב לוגו עורכת דין רינת קדמי
לוגו למשרד עורכי דין אמסטר-רן-יה
לוגו למשרד עורכי דין
עיצוב-לוגו-משרד-עורך-דין-ישראל-עשור
לוגו למשרד עורכי דין ונוטריון
עיצוב לוגו לעורכת דין מהקריות
עיצוב לוגו לעורך דין נהריה
עיצוב לוגו למשרד עורכי דין מוסעב אגבאריה
עיצוב לוגו לעורכת דין
עיצוב לוגו למשרד עורכי דין וגישור
לוגו עורך דין
לוגו לעו"ד שמולביץ ושות'
לוגו עורכי דין פדרו בר מימון

להצעת מחיר ו- חבילת מיתוג לעורכי דין פנו אלינו ל: 077-4420749 או לדוא”ל פה

עיצוב לוגו לעורך דין – תהליך העבודה

שפה גרפית עקבית ואחידה נקבעת ע”י עיצוב הלוגו, הניירת הנלווית ופריטי עיצוב שמהווים את המעטפת המיתוגית של המשרד, כלומר החל מהחתימה למייל, עיצוב הפולדר למשרד ועד לדף הנחיתה או עיצוב האתר למשרד, חייבים ליצור נראות אחידה שהלקוחות יזהו אותה כשלכם, עיצוב קפדני, איכותי, רענן, מכובד ויוקרתי, כך שלאיפה שהלקוח לא יפנה הוא יראה אתכם ויתרשם מהנראות והעיצוב המקצועי.

עיצוב לוגו לעורך דין – חשיבות מיתוג עורכי דין

מיתוג עורכי דין ובפרט עיצוב לוגו למשרד עורכי דין הוא הכרחי כיום מפאת התחרות בשוק משרדי עורכי הדין. מוניטין המשרד נקבע מהניסיון שלכם, הידע וההצלחות אך הנראות והעיצוב הם ההמחשה לכל אלו, עיצוב לוגו ועיצוב ניירת ופריטי עיצוב חשובים מכיוון שהשפה הגרפית משדרת את המקצועיות של המשרד, את הרצינות, את האמינות ושאר הערכים שתבקשו להעביר בעיצוב מקצועי ומכובד.

יתרונות עיצוב לוגו לעורכי דין

מה עיצוב לוגו למשרד עורך דין למעשה נותן לך? את האפשרות להיצרב במוחו של הלקוח הפוטנציאלי, לוגו ועיצוב מקצועי מאפשר לך להיראות ולהישמע עקבי כאשר המצב האופטימלי הוא שתהיה אחידות וזיהוי של המותג של המשרד שלך כך שמשרדך יבודל ויהיה שונה ממשרדים מתחרים בנראות ובגישה העיצובית. 

הייחודיות במיתוג עורכי דין אצל מומחים כמונו הוא היכולת: לדייק את הלוגו למשרדך, להתאים אותו לטעמך ולמסרים שאתה מבקש להעביר כך שהמיתוג ישקף את האופי של משרדך ושלך.

תהליך מיתוג משרד עורכי דין – השיטה

תהליך מיתוג משרד עורכי דין יכול להיות אך ורק באמצעות שיטה קפדנית ועקבית שבה השלבים הבאים מוקפדים:

 1. תיאום ציפיות והיכרות עם הלקוח – השיחה הראשונה עם הלקוח בה נחליט על חבילת מיתוג למשרד עו”ד המתאימה ביותר למשרד הקיים או המתחיל, כמו כן נכיר ונבדוק התאמה להמשך שיתוף פעולה.
 2. מחקר עיצובי ואפיון המשרד – בשיחת אפיון זו נלמד להכיר את ערכי המשרד שלך, נשמע עליך ועל הדברים שחשוב לך שיופיעו במיתוג משרדך ולפי זה נצא לדרך ונעצב עבורך.
 3. עיצוב גרפי יצירתי למשרדכם – בתהליך העיצוב נבצע מספר אפשרויות עיצוב ונבחר את האפשרות שתהווה עוגן ואבן דרך להמשך עבודת העיצוב וחידוד הכיוון העיצובי עד לתוצאה הראויה ביותר שניתן.
 4. חידוד ושיוף החומרים הגרפים – סיימנו את עבודת עיצוב הלוגו אך אנו מקפידים לדייק את החומרים הגרפיים ולתת לך את העיצוב המקצועי והאיכותי ביותר.
 5. המשך פעולת המיתוג בתוצרי העיצוב –  סיימנו את עבודת עיצוב הלוגו ועכשיו ניתן להמשיך עם עיצוב שאר פריטי העיצוב בחבילת המיתוג שבחרת, נעצב לך כרטיס ביקור, נייר פירמה, נייר פקס ומעטפות ממותגות, קאבר לפייסבוק למשרד, פולדר עסקי ועוד… 
 6. סיום וסגירת החומרים הגרפים – כשנסיים את עיצוב כל פריטי העיצוב נסגור את הקבצים ונספק לך יחד עם הנחיות וליווי אישי כיצד תוכל להמשיך הלאה עם השפה הגרפית המנצחת החדשה שיצרנו יחד.
 7. מעקב ותמיכה – עיצבנו ומיתגנו והתחברנו יחד, אנו מקפידים לתת לכם את התמיכה המלאה שמגיעה לכם בהסברים מפורטים על כל פרט ופרט בחבילת המיתוג שהשקעתם בה. 
 8. עוד על תהליך מיתוג עורכי דין ניתן לקרוא פה