מיתוג נטורופתית

חבילת מיתוג לעסק

מיתוג נטורופתית עיצוב לוגו לנטורופתית והתהליך

מיתוג נטורופתית/ נטורופת והעיצוב הגרפי חשובים לכל קליניקה, חדשה או פעילה, לנטורופתיה. עיצוב הלוגו ותהליך המיתוג מאפשרים לכם לשווק בקלות רבה יותר את הקליניקה, ליצור את הרושם הנכון על מטופלים פוטנציאליים, לשמור על הנראות הטובה מול מטופלים קיימים ולהעביר להם מסר של רצינות ומקצועיות.

עבודת העיצוב והמיתוג הגרפי נעשית על בסיס אותם עקרונות שעליהם מתבסס גם הטיפול הנטורופתי:

  • באמצעות הקשבה ללקוח והתאמה אישית
  • הבנת המסר על דרכי העבודה שלכם כנטורופתים
  • איזון בין החזון של הקליניקה, בין הטעם העיצובי והאישי של המטפל ובין קהל המטופלים

תהליך מיתוג לנטורופתית או לנטורופת כולל:

לאחר אפיון והקשבה לצורכי בעל או בעלת הקליניקה, מועבר המסר לשפה גרפית ייחודית לתחום הנטורופתיה והרפואה הטבעית. בשפה הגרפית יש אמצעים רבים להעביר את המסרים המתחברים לעולם הרפואה הטבעית. לדוגמה ניתן להעביר באמצעים וויזואליים מסרים של עוצמה, טבע, אדמה, רכות, מעגליות, איזון, ריפוי, חיבור בין גוף ונפש ועוד.

לאחר עיבוד המסרים לעיצוב לוגו ניגשים להטמעת השפה הגרפית החדשה בשאר הפריטים שיכולים לעזור לעסק שלך לקבל מראה אחיד ומקצועי: עיצוב תוויות, עיצוב מדבקות, עיצוב כרטיס ביקור ועוד.

חבילת מיתוג לנטורופתית או לנטורופת תיתן מענה שלם לקליניקה שלכם, ותאפשר לכם ליצור את הרושם הנכון על המטופלים שלכם ועל קהל חדש.

מיתוג מוצרים לנטורפתית
מיתוג עולם היופי והקוסמטיקה
מיתוג נטורופתית
לוגו לנטורפתית
חבילת מיתוג לנטורופתית
מיתוג נטורופתים
עיצוב לוגו לנטורופתית

מיתוג נטורופתית – עיצוב גרפי מקצועי לקליניקה שלך, עיצוב למוצרים ולניירת של הקליניקה ייתן לעסק שלך רושם גבוה וייצג אותך ואת המסר והחזון שלך באופן יצירתית וייחודי לך!

להגדיל מודעות וחשיפה למותג שלך

עיצוב מיוחד בהתאמה אישית ובדיוק כמוך!

לשדר מקצועיות ואיכות של מוצרים ושירות

מה מחיר חבילת מיתוג לנטורופתית / נטורופת?

זו שאלה מעולה! מה שאתה כעצמאי ובעל קליניקה צריך לשאול זה: מה המחיר שאני מוכן לשלם עבור עיצוב גרפי מקצועי, עבור שירות חם ואישי, ובעיקר עבור לוגו שתהיה גאה בו ושילווה אותך במשך שנים? מה המחיר עבור לוגו שישדר תדמית ורושם בפני לקוחות פוטנציאלים? האם זה שווה לקבל מיתוג זול או מיתוג יוקרתי שילווה את כל המוצרים והרעיונות שלך? 

במידה ואתה מוכן לקחת את העסק שלך גבוה ולקבל מיתוג יוקרתי וייחודי שמייצג אותך ואת האמונות שלך, אתה מוזמן לפנות אליי להצעת מחיר לעיצוב לוגו לנטורופתית / נטורופת ולקבל חבילת מיתוג מושלמת לקליניקה שלך.

דברו איתי… חגית 077-4420749

מה כולל תהליך עיצוב לוגו לקליניקה?

תהליך עיצוב לוגו לנטורופתית ולקליניקה הוא תהליך מיוחד, שכולל מספר שלבי מיתוג שבאמצעותם אנו בונים את אבני הדרך למיתוג נטורופתית מושלם. למה מושלם? בדיוק כמוך, עיצוב גרפי שמייצג אותך ואת הדרך שלך! כל עיצוב גרפי הוא שונה, כפי שכל לקוח שפונה אליי בעל אופי שונה.

התהליך מורכב ממספר שלבים אותם אני מפרטת בייעוץ הראשוני שלנו (ללא עלות)
פיתחתי שיטת עיצוב חדשה, עם ליווי עיצובי אישי, יד ביד אלווה את העסק שלך עד לבניית תשתית עיצובית יוקרתית עם עיצוב מרהיב.

בעלת קליניקה?  נטורופתית? רוצה לשמוע עוד? דברי/ דבר איתי… חגית 077-4420749

אני נטורופתית עצמאית חדשה, האם כל חבילת המיתוג לנטורופתים מתאימה לי?

נטורופתית יקרה או נטורופת יקר, חבילת המיתוג לרוב מתאימה לעסק מתחיל או עסק קיים שלא ביצע מיתוג, היא בנויה כך שהיא תתן לך מעטפת שיווקית ועיצוב גרפי מושלמת לצרכים הנוכחיים והעתידיים שלך. 

יחד עם זאת ניתן לבנות עבורך חבילה זולה יותר שכוללת שני פריטים מהרשימה של חבילת המיתוג לנטורופתית שמוצגת לעיל.

אשמח לשמוע ממך, ניתן לפנות אליי עכשיו בטופס למטה או  לפנות אליי לייעוץ ללא התחייבות בטלפון.

דברו איתי… חגית 077-4420749